Dyskretna wysyłka

Dyskretna, tania i szybka wysyłka zamówionych produktów na FeroLand.pl

 

Od początku istnienia sklepu Feroland.pl skupiliśmy się na zaoferowaniu naszym Klientom najwyższej jakości usług, dostępu do sprawdzonych produktów w korzystnej cenie, sprawnej i miłej obsłudze Klienta, szybkiej realizacji zamówień i przede wszystkim na dyskretnej, bezpiecznej i taniej wysyłce zamówionych przedmiotów.

Wszystkie produkty zamówione za pośrednictwem sklepu FeroLand.pl wysyłamy w sztywnych opakowaniach/kartonach, które nie zdradzają, co jest zawartością przesyłki (nie ma obaw, że kurier lub osoba, która odbierze za Państwa przesyłkę domyśli się, co jest zawartością). Na opakowaniach nie ma żadnych napisów, taśm z reklamą sklepu, ulotek i tym podobnych informacji, które mogłyby zasugerować niepowołanym osobom, co jest zawartością przesyłki – jest to ważne nie tylko w przypadku wysyłki perfum z feromonami, ale przede wszystkim przy zakupie akcesoriów erotycznych czy innych gadżetów – wiemy, że dla tych produktów Klienci bardzo mocno cenią dyskrecję dostawy – taką dyskrecję gwarantujemy w FeroLand.pl.

Dbamy również o bezpieczeństwo wysyłanych produktów (zwłaszcza perfum z feromonami i akcesoriów erotycznych), każdy produkt owijając w dodatkową folię bąbelkową – nie ma obaw, że zamówiony flakonik z perfumami lub gadżet erotyczny uszkodzi się podczas transportu.

 

Tania wysyłka do wielu punktów odbioru – również Poste Restante / Paczkomaty InPost

Aby zapewnić naszym, Klientom wygodę odbioru zamówionych produktów, udostępniamy wysyłkę na wskazanym w zamówieniu adres kurierem InPost/Pocztex (po przedpłacie na nasze konto lub za pobraniem – płatne dla kuriera) a także odbiór osobisty w naszym sklepie stacjonarnym (ul. Romualda Traugutta 7a, 64-000 Kościan).

Wysyłamy również do punktów odbioru (Poczta Poste Restante odbiór we wskazanym Urzędzie Pocztowym lub Paczkomaty InPost) – wówczas wystarczy wybrać przesyłkę kurierską i w dodatkowej wiadomości podczas składania zamówienia napisać informacje o wysyłce do konkretnego punktu odbioru na Poczcie/Paczkomatu, podając dokładny adres lub numer paczkomatu. W taki sposób wysyłamy zarówno po wpłacie na konto, jak i za pobraniem (płatne przy odbiorze paczki w UP lub przy Paczkomacie)

 

Zapraszamy do składania zamówień i osobistego przekonania się, że dyskretna wysyłka w FeroLand.pl to gwarancja dla każdego Klienta!